Co może oznaczać zachowanie mojego syna?

Witam mam 3letniego sunka a mianowicie chodzi o to ze gdy jestem z nim sama w domu jest grzeczny slucha i wogole ale jeśli pojde z nim do kogos w odwiedziny lub ktoś przyjdzie do nas wtedy jest od razu staje się niegrzeczny rozrabia i nie slucha nie usiądzie sobie nawet na chwilke czy to może być adhd

Witam
Proponuję zgłosić się na konsultację do psychologa w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, jeśli opisane zachowanie dziecka wzbudza u pani niepokój. Wizyta jest bezpłatna, natomiast psycholog po przeprowadzeniu wywiadu z panią oraz obserwacji dziecka podczas spotkania przekaże informacje i wskazówki odnośnie dalszego postępowania.
Pozdrawiam
Anna Szyda