Jak radzić sobie z agresją?

Poltora roku temu poronilam od tego czasu jestem zupelnie inna agresywna wybuchowa ciagle zla obrazona nawet jak sie smieje starczy ze ktos zrobi cokolwiek co wyprowadzi mnie z rownowagi jakakolwiek blachostke typu odlozy szklanke w zle miejsce i wybucham zaczynam awanture na pol godz i wywlekam wszystko co sie dzialo od tygodnia co mi nie pasowało.Mam fajnego faceta ktory pracuje zajmuje sie dziecmi pomaga mi we wszyskim w czym może mi pomoc jak robie awantury tak naprawde o nic on slucha i udaje ze nic takiego sie nie stalo ze nie zachowuje sie jak idiotka poprostu czeka az skończę a ja srednio 3 razy w tygodniu mowie mu ze musimy powaznie porozmawiac bo mi z nim zle i ze jest fatalnie miedzy nami .Nie wiem nawet dlaczego tak sie zachowuje kazdy mowi ze zazdrosci mi zwiazku a mi ciagle zle po awanturach nawet nie wiem dlaczego ja zrobilam bo czesto nie mam powodu .co ze mna sie dzieje?

Witam
Proponuję zgłosić się na psychoterapię, aby przyjrzeć się swoim emocjom, lękom i przepracować to, co nie uporządkowane, co w konsekwencji przyniesie większy spokój i wewnętrzną harmonię. Proces psychoterapeutyczny nauczy także jak radzić sobie z agresją, złością, zapozna z podstawowymi technikami kontrolowania swoich emocji.
Pozdrawiam
Anna Szyda