Problemy wychowawcze z 3-letnią dziewczynką

Witam , prosze o porade moja 3letnia corka jest strasznie niegrzeczna juz niewiem co mam robic , robi mi na zlosc , zazwyczaj szuka jakiegos papierka jak juz znajdzie pokazuje mi ze wklada do buzi i go zuje jak chce jej zabrac to polyka albo sie zemnie smieje czasem udaje ze cos wklada do buzi juz kilka razy sie zadlawila ale dalej tak robi , wogule sie mnie nie slucha , co ja mam zrobic prosze o odpowiedz

Witam,
Córka prawdopodobnie próbuje się z panią bawić, smieszy ją, jak pani nerwowo reaguje. Proszę spróbować tłumaczyć jej, że jak się mocno zakrztusi, to może przestać oddychać, powiedzieć jej o swoich emocjach, że się pani o nią boi.
Nie przypuszczam, żeby dziecko w wieku 3 lat robiło na złość. Ona próbuje jak na panią działają różne jej zachowania. Proszę spróbować śmiać się razem z nią ale też dużo tłumaczyć.
Pozdrawiam