Jak rozmawiać z córka, która nie chce się słuchać rodziców?

Witam, mam córkę w wiek15 lat , wogóle mnie nie słucha , gdy chce z nią porozmawiać to odnosi się do mnie pyskliwym i podniesionym głosem. Zamyka się w pokoju i siedzi na telefonie, a gdy zażartowałam ze wurzuce ten telefon to odpowiedziała "to spróbuj i zobaczymy albo że wyjdzie z domu "Okłamuje mnie, a jak mowie ze nie może wyjść to ona i tak wychodzi. Co mam robić, nie mam już sił a oddałabym jej wszystko, chyba za dużo jej pozwoliłam i dlatego sobie juz nie radzę. Proszę o pomoc.

Witam
Proszę zgłosić się z córką do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie otrzyma pani bezpłatną pomoc psychologiczną. Po zastosowaniu odpowiednich metod psychologicznych otrzyma pani zalecenia do dalszego postępowania z córką, dalsze wsparcie psychologiczne w postaci oddziaływań terapeutycznych względem córki oraz być może całej rodziny .
Pozdrawiam
Anna Szyda

Szanowna Pani,
córka jest w okresie adolescencji, wskazana jest pomoc psychoterapeutyczna dla Państwa, systemowa lub psychoterapeuta, który pracuje z młodzieżą.
Pozdrawiam serdecznie