Oglądanie stron porno przez 15-letnią córkę

Witam wczoraj zauważyłam, że moja 15 letnia córka ogląda filmy porno w internecie na swoim telefonie, całą noc zastanawiam się czy dziś z nią porozmawiać a jeśli tak to w jaki sposób to zrobić aby jej nie zawstydzić czy zablokować strony co może dać co prawda tymczasowy efekt naprawdę nie wiem co mam zrobić proszę o poradę Pozdrawiam Anna:)

Witam,

Wiele zależy od tego, jaki Pani ma kontakt z córką. Jeśli jest bliski i dużo ze sobą rozmawiacie, najlepiej powiedzieć wprost, co Pani zauważyła i powiedzieć, co Pani czuje w związku z tym (bo o tym tak naprawdę Pani nie pisze, dlaczego widzi Pani w tym problem, a to nie jest oczywiste, choć najwazniejsze).
Jeśli kontakt jest średni, proszę wykorzystać tzw. okazję i zacząć, że głupio Pani o tym mówić, ale...
Ważne, by dowiedzieć się od córki w rozmowie, jaki jest cel oglądania filmów i spytać, czy chciałaby się czegoś dowiedzieć na temat spraw intymnych czy seksu, bo Pani chętnie odpowie.

Pozdrawiam

To normalne, że dziewczyna w tym wieku interesuje się sexem, normalne, że szuka informacji. Rozmowę proszę przeprowadzić w zgodzie ze sobą, z tym jakie są pani poglądy i przekonania na temat tego typu treści. Może pani wyrazić sprzeciw, ale ja uważam, że lepiej wykazać zrozumienie i porozmawiać o tym, że treści przedstawiane w filmach porno odbiegają od rzeczywistości i że prawdziwe zbliżenia między ludźmi, których łączy uczucie tak nie wygląda. Proszę zaoferować córce że postara się pani odpowiedzieć jej na nurtujące ją pytania, bo zapewne ma teraz ich mnóstwo.