Dlaczego na filmach porno członki są tak elastyczne i miękkie pomimo, że mają nawet mniej niż 20 cm?

Witam! Oglądając filmy pornograficzne zauważyłem, że członki zawsze (lub prawie zawsze, przecież nie przeglądałem wszystkich filmów tylko kilka) są takie miękkie i elastyczne, tak jakby były w stanie w spoczynku. Dlaczego na filmach porno członki są tak elastyczne i miękkie pomimo, że mają nawet mniej niż 20 cm? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Erekcja członka może być maksymalna czyli penis jest bardzo twardy i nie zgina się. Może tez być erekcja niepełna kiedy penis rzeczywiście jest elastyczny jednak w dalszym ciągu dający możliwość odbycia stosunku.
Najprawdopodobniej z takimi sytuacjami spotkał się Pan oglądając filmy w Internecie.
Pozdrawiam