Jak zapomnieć o scenach z filmów porno?

Dzien dobry Chcialem zapytac czy przerazajace obrazy z fimow pornograficznych znikna z mojej glowy nie chce juz ich ogladac i ten etap chce mniec juz za soba jednak caly czas mam je przed oczami bo troche ich naogladalem nie wiem co zrobic czy to kwestia czasu? dodam ze jestem osoba mloda od niedawna prlnoletnia.

Witam, przez dłuższy czas oglądał Pan filmy pornograficzne, jest to czynność która może powodować uzależnienie. Przez jakiś czas będzie Pan powracał do tych obrazów. Proszę się zastanowić, czy skorzystać konsultacji z psychologiem, jeżeli chciałby się Pan podzielić swoimi odczuciami, zmienić schematy myślowe, perspektywę, zastanowić co może pomóc zastąpić myśli związane z obrazami z filmów. Przesyłam ciekawy link: https://www.youtube.com/watch?v=eD_vQW2kOAs
Pozdrawiam serdecznie

Warto przyjrzeć się, jakie uczucia i emocje kryją się za poruszeniem związanym z oglądanymi filmami porno (być może jest to wstyd, poczucie winy, zgorszenie lub przeciwnie ekscytacja, oczekiwanie itp). Zrozumienie potrzeby, która jest ich źródłem pozwoli Panu poradzić sobie z objawami. Łatwiej to zrobić w konsultacji z psychologiem lub seksuologiem.