O czym świadczą hipodensyjne zmiany zwyrodnieniowe w istocie białej?

podkorowo obwodowo w istocie bialej plata czolowego slabo odgraniczone ogniska hypodensyjne zmiany zwyrodnieniowe?drobne ognisko hypodensyjne nadkomorowo w lewym placie czołowym innych zmian brak.cechy zmian zapalnych komorek sutkowych. czy te wyniki sa dobre bo bylam u neurolog i stwierdzila ze tk glowy w porządku ze nic się nie dzieje.przyznam ze troche się martwię tym co przeczytałam na opisie

Witam!
W zasadzie badanie nie ujawnia świeżych zmian, opisywane w istocie białej są pozostałością, prawdopodobnie naczyniową.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.