O czym świadczą nawracające objawy grypy?

Bardzo proszę moc jeśli ktos zna się na wynikach. Chodzi o 60-latka. W skrócie powiem tak. Niedawno źle samopoczucie,bolace kosci.Objawy Grypy. Lekarz- szpital. Wyszedl, lepsze samopoczucie i nagle to zaczelo wracac Badania niby lepsze, ale nadal zle... Lekarze natychmiast kazali zglosic się i położyć w szpitalu... Proszę mi powiedzieć o czym swiadcza takie wyniki...Jeśli ktoś ma jakieś dodatkowe pytania proszę pisać. Będę wdzięczna za jakikolwiek odpowiedz. Chciałabym przesłać zdjęcia badan

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko coś doradzić nie widząc wynikow. Sugeruję kontaktować się z lekarzem prowadzącym w szpitalu albo poprosić o wyjaśnienie swojego lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam