O czym świadczą plamy po stosowaniu kremu z filtrem?

Moja naturalna skóra jest bardzo jasna, w lipcu posmarowałem się kremem z filtrem bo chciałem mieć ciemniejszą karnację, niestety wyskoczyły mi czerwone plamy. Kiedy została mi jedna duża plama pod pachą aż do bioder i dwie na udach, we wrześniu poszedłem dwa razy do solarium (odstępy wizyt do 2 dni) i poparzyłem sobie skórę, zwłaszcza brzuch. Aktualnie mam odcień brązowy, jednak kontrast między opalonymi partiami ciała a tymi niepalonymi jest duży, w dodatku widać te czerwone plamy od słońca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć