O czym świadczą spadki wagi i zaburzenia miesiączkowania?

Witam, jestem 25-letnią kobietą. Od zawsze miesiączkuję nieregularnie. Rok temu nastąpił nagły spadek wagi bez szczególnej aktywności fizycznej i diety zanik okresu (cykl 70 dni, okres wywoływany Duphastonem). Później poszła antykoncepcja do grudnia 2016. Po tym było krwawienie z odstawienia i po 32 dniach okres. Obecnie znów straciłam na wadze, mam jajniki widoczne gołym okiem skurcze w macicy. Okresu przez 55 dni nie ma. Testy ciążowe negatywne, więc ciążę wykluczam. Co może mi dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze zaburzenia hormonalne proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa . Sugeruje także usg przezpochwowe