O czym świadczy ból po nacięciu krocza?

Jestem 4miesiac po porodzie(vacum)i nadal mam ten sam problem.W miejscu cietego krocza co jakis czas odczuwam niemily dyskomfort a na poczatku stosunku mam bardzo tkliwe to miejsce.Po wspolzyciu niedokuczaja mi dodatkowe bole ale zawsze ciutke plamie przez pol dnia.Bylam jakis czas temu u dr ale niewidzial nic niepokojacego-jednak ja zastanawiam sie czy to normalne?Na dodatek pod biustem na zebrach przy dotyku mam dziwne jakby odretwiale cialo/mrowienie(na koniec ciazy czulam podobnie).Dlaczego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro ginekolog po badaniu nie widzial nic niepokojącego, najprawdopodobniej jest to skutek porodu, sądzę że z czasem będzie coraz lepiej, ciało musi się zregenerować, może to potrwać jeszcze kilka miesięcy.
Pozdrawiam