O czym świadczy ból pod pachą po operacyjnym usunięciu ropnia spod pachy?

Witam.10.03 mialam usuwanego operacyjnie ropnia z piersi. Do dzisiaj boli mnie pod pacha. To nie jest jakis mocny bol,ale caly czas czuje... Czy to normalne? Mialam 29.03 isc zdjac reszte szwow,zostaly mi dwa. Ale do lekarza ide 3.04-czy cos sie stanie jak je troche przenosze? dziekuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się na usunięcie szwów lekarz zdejmując szwy oceni co może się dziać