Zabieg usunięcia torbieli spod języka i pęknięcie szwów

Tydzień temu miałam wykonywany zabieg usunięcia torbieli spod języka (ranuli). Owa zmiana była rozmiarów piłki do tenisa. Dziś zauważyłam, że pękły mi 3 szwy, a ich zdjęcie jest wyznaczone na piątek. Nie odczuwam żadnych dolegliwości, ani bólu. Czy mam udać się na powtórne założenie szwów czy mogę spokojnie zaczekać do końca tygodnia? Szpital w którym wykonywano zabieg oddalony jest 100 km od mojego miejsca zamieszkania.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u lekarza wykonującego zabieg, który oceni gojenie się rany. Pozdrawiam