O czym świadczy ból w prawej piersi promieniujący do łopatki?

Mam 22 lata.. od kilku dni mam ból w prawej piersi promieniujący do łopatki. Nie jestem w ciąży ponieważ miałam okres i zrobiłam test którego wynik był negatywny. Kolejną miesiączkę mam za 12 dni. Nigdy wcześniej bo okresie piersi mnie nie bolały a tym bardziej nie ciągle i tylko jedna. Miałam ostatnio dużo stresu ale czy to od tego czy może coś innego. Jestem zmartwiona i nie wiem co się dzieję. Proszę o szybką odpowiedź.

Dzień dobry. Prawdopodobnie opisane przez Panią objawy maja podłoże emocjonalne. Proszę skonsultować je z psychologiem. Istnieje dużo skutecznych technik terapeutycznych pozwalających np. podnieść umiejętności w radzeniu sobie ze stresem. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/