O czym świadczy nadpotliwość i wyniki badania hormonów tarczycy?

Witam badania na tarczyce wyniki : Tsh 2,095 Ft3 3,18 Ft4 0,93 Anty top <1,0 O czym to świadczy czy wyniki są ok czy jednak.coś jest nie tak ? Proszę o pomoc dodam że mam 22 lata o od pewnego czasu.mam straszne problemy z potliwoscia

Lek. Katarzyna Szymczak

Ft4 bardzo niskie, na pewno dobrze przepisała pani wynik? Jeśli tak to warto udać się do endokrynologa.
Pozdrawiam