O czym świadczy utrzymujący się ból po operacji przodostopia?

Dzień dobry - mam pytanie do ortopedy. Jestem 5 tydzień po operacji - korekcja deformacji przodostopia I, osteotomia trzonu I kości śródstopia typu Z, plastyka stawu MPI wg Silvera, osteotomia klinowa paliczka bliższego wg Akina. Przez 3 tyg. ból był ogromny- mimo p/bólowych. Ból utrzymuje sie nadal zmienny- piecze, kłuje, narywa, ból tępy, pulsujący. Mało chodzę, raczej leże w bucie ortopedycznym. Rana wolno się goi-dopiero zasklepia się. Czy należy się niepokoić długo utrzymującym się bólem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy aby ocenić stopień gojenia i efekt operacji