O czym świadczy wydzielina z pochwy z domieszką krwi?

Witam serdecznie od 2 dni mam plamienia i dziwną wydzieline galaretowatą jakby z domieszką krwi właśnie teraz powinnam mieć normalny okres występują również bóle podbrzusza i ból sutek przy dotyku mam 39 lat i wspolzyje regularnie bez zabezpieczenia byłam w ciąży dwukrotnie ale takie objawy mam poraz pierwszy proszę o informację co mi dolega z góry dziękuję

Lek. Michał Lenard

Sugeruje wizytę u ginekologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!