O czym świadczy wynik badania PET głowy i szyi?

Proszę o interpretację wyników badania PET *Glowa i szyja: Asymetryczne podwyższony metabolizmFDG w topografii migdalka podniebnego lewego-SUV max5,0-do weryfikacji miejscowej. Zwiększony metabolizm FDG w topografii przednio-prawobocznej części jezyka-SUVmax 6,2- czynnościowe? Klatka piersiowa: Podwyższony metabolizm FDG w węźle chłodnym fachowym lewym-SUVmax 16,8-o wymiarach 23×19mm i zawartym obrysie-podejzany o zajęcie w procesie npl

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest dalsza diagnostyka . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie