O czym świadczy wynik badania TK przy raku prostaty?

Proszę o interpretację badania TK.Rak prostaty Mężczyzna,73lata.Płuca:zmiany włókniste w szczytach. Podopłucnowe zgrubienie zrębu płucnego o charakterze zwłóknienia śródmiąższowego.Kilka niespecyficznych guzków w obu płucach.Pogrubiona ściana oskrzela dolnopłatowego do7mm na długości18mm-do obserwacji.Jamy opłucnowe wolne.Gruczoł krokowy 43x33mm.Ognisko osteolityczne rozdymające kość łonową prawą 44x28mm(38x28)wokolicy spojenia, nierównomierna,podejrzana przebudowa lewejkości łonowejwtejokolicy.

Witam , wynik wskazuje na podejrzenie przerzutów do kości łonowych , szczegóły omówi z pacjentem lekarz prowadzący! z.żurawski