O czym świadczy wynik badania TSH i nadpotliwość?

tak ma podana norme a wiec tsh 2.988 norma 0.35.-4.940 po operacji ginekologicznej -usuniete jajniki i macica .- dogliwości jakie wystepuje to nadpotliwości nadpobudliwosc jak rozumiem tsh jest w normie ale jednak znalzłam na kilku stronach że jest podwyższone prosze o pomoc co robic dalej

Lek. Katarzyna Szymczak

Przy staraniach o dziecko faktycznie tsh powinno być poniżej 2,5. Sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam