O czym świadczy wynik TSH po problemach jelitowych?

Po problemach jelitowo-żołądkowych dostałam skierowanie na badania. Wyniki ok, poza TSH 3.27, choć wg labolatorum w normie(0.25-5). Zrobiłam po kilku dniach bardziej szczegółowe badania i wyniki: TSH 1.45 (0.27-4.2), FT3 6.98 pmol/l (3.10-6.80), FT4 15.83 pmol/l (12-22), ATPO 9.4 IU/ml (<34), ATG 207,4 U/ml (<60). Poza problemami brzusznymi od jakiegoś czasu mam problemy z zatokami, dziwnymi stanami zapalnymi skóry twarzy, słabo śpię i ogólnie czuje często zmęczenie. Czy to może być Hashimoto?

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Polecam wykonanie USG tarczycy. Z kompletem badań wizytę u endokrynologa. Wyniki wskazuja na niwłaściwą pracę tarczycy.
pozdrawiam