O czym świadczy zgrubienie na kości piszczelowej?

Witam jakieś dwa miesiące temu zauważyłam że mam na kosci piszczelowej zgrubienie nawet spore, jest twarde, nie da się przesunąć, nie boli a skóra w tym miejscu nie zmieniła się, jest delikatnie zauważalne . Nie pamiętam żebym się kiedykolwiek uderzyła w to miejsce ale też nie wykluczam ponieważ często uderzam się w nogi

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu. Ciężko odpowiedzieć na pytanie co to za zmiana, bez możliwości jej obejrzenia i ewentualnego zlecenia badań dodatkowych. Pozdrawiam i życzę zdrowia.