Obecność czerwonych, pękających plam na skórze

Witam państwa,od ponad 3 miesięcy mam straszne swędzenie skóry na całym ciele,zaczęło się od głowy i przeniosło na resztę ciała.Aktualnie nie przebywam na terenie kraju i mam ograniczony kontakt z jakimkolwiek lekarzem.Jedna z diagnoz dotyczyła miedzy innymi choroby wątroby,nerek lub przeziębionej krwi.Miejscami były to krostki jakby z jakimś płynem ale pózniej zrobiły się to już placki czerwone z wysuszoną,pękającą skórą.Wygląda jak liszaj ale bardzo swędzący.Odczuwam zimno w b.ciepłym miejscu.

Renata GrzechociĹska

Bez obejrzenia zmian trudno postawić przybliżoną diagnozę dlatego proszę udać się do dermatologa.