Brązowe i czerwone plamy na skórze a nadmierna potliwość

Na moim ciele pojawiły się plamy, które są brązowe i czerwone. Bardzo swędzą. Używałam clotrimazolum, ale nie pomaga. Brałam tabletki clatra, ale też nie pomogły. I używałam jeszcze jedną jakąś maść od lekarza, ale też nie przyniosła oczekiwanych skutków. Co to może być i co mogę z tym zrobić? Dbam o higienę osobistą bardzo dobrze, mało się pocę.

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez obejrzenia zmian. Proponuję udać się do dermatologa.