Obecność krwi w stolcu u 11-miesięcznego dziecka

witam moja corcia ma 11 miesiecy i dzis po 3 dniach zrobla kupke nie jest ona calkiem sucha jest jak plastelina mozna powiedziec ale jak zrobi to duzo naraz i dzis zrobila zlekka krwia jasno czerwona pije duzo wodu=y i jej jablka i nic to nie daje jak jej pomoc bo przy robieniu kupki strasznie placze

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się z dzieckiem do lekarza. Konieczne jest badanie lekarskie. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.