Zaburzenia oddawania stolca u 5-miesięcznego dziecka

Witam:) Mam problem z moim prawie 5 miesięcznym dzieckiem. Od prawie 2 tygodni nie robi kupki, dodam że jest karmiony tylko piersią ( w ostatnich dniach jedynie daje mu do spróbowania dania ze słoiczków). Bardzo się niepokoję :( Użyłam czopka, jednak to nie poskutkowało. Dodam,że dziecko jest wesołe, spokojne, nie boli go brzuszek, a kupki są o prawidłowej konsystencji i barwie. Martwie się też tym ze je krótko (2-3min) co 3-4 godziny. Za krótko?:( Położna twierdzi ze pewnie mam tłuste mleko ???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.