Obecność PCOS a bezpłodność

witam mam pytanie byłam na usg a lekarz mi opisał iż nie wiem co znaczy obraz jajników sugeruje obecność PCOS a od roku leczę się na bezpłodność biorę luteinę od 16 dnia cyklu do 25 a od 3 dn. cyklu biore clostebegyt na owulację czy przy tym PCOS mam zansę na zajście w ciążę proszę o sszybko odpowiedz z góry dziękuję

PCOS nie musi ewidentnie powodować niepłodności. Przy prawidłowym leczeniu można zajść w ciążę w przypadku tego zespołu. Proszę się nie niepokoić.