Obecność twardego zgrubienia na języku

Witam, Jakiess 4 tyg. temu zrobilo mi sie pewne zgrubienie na jezyku.Jest biale nie bolace z wygladu jak kaszak twarde. prosze o informacje co to moze byc i do jakiego lekarza powinnam sie z tym udac?

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie czym ta zmiana może być jest możliwe tylko na podstawie badania lekarskiego. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można stwierdzić konieczność wykonania badań, udania się do konkretnego specjalisty. Być może konieczna będzie wizyta u chirurga.