Obfite krwawienie dziąseł podczas mycia zębów

Witam. Mam problem z dziąsłami. Mianowicie podczas mycia zębów krwawią one obficie. Krwawią one również gdy zasysam powietrze ustami. Co robić ? Jak leczyć ? Pytam ponieważ przebywam za granica i nie mogę się udać w najbliższym czasie do dentysty.

Witam!
Krwawienie z dziąseł zawsze jest objawem ich stanu zapalnego! Przyczyn jest wiele,ale najczęściej to nieprawidłowa higiena i złogi kamienia nazębnego ! Jeżeli tak jest ,to bez ich usunięcia u dentysty spektakularnej poprawy nie będzie ... Na razie może Pan używać miękkiej szczoteczki do zębów,pasty na stany zapalne dziąseł i płukanki p/zapalnej (proszę zapytać o takie produkty w tamtejszych aptekach lub drogeriach).Po powrocie koniecznie udać się do dentysty,usunąć złogi i ew.wdrożyć dodatkowe produkty lecznicze zalecone przez lekarza! Pozdrawiam. K.Wierzbowska.