Obfite krwawienie w połowie cyklu po appenedektomii

Witam. Stosuję antykoncepcję hormonalną i mam regularne krwawienia. Niedawno przeszłam appendektomię laparoskopową pod ogólną narkozą. Nie przetaczano krwi, wszytko poszło ok. Miało to miejsce ponad 2 tygodnie od ostatniego krwawienia- idąc "pod nóź" mialam do wybrania jeszcze 12 tabletek. Kilka godzin po operacji, lekarz zasugerował mi konsultację ginekologiczną z powodu przekrwionej macicy. 5 dni później zaobserwowałam u siebie krwawienie- obfite i bolesne. Czy to wina operacji?

Nie, to całkiem niezależna sytuacja od operacji wymmagająca na pewno bezpośredniej konsultacji z ginekologiem.