Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 2 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczy takie obfite krwawienie w połowie cyklu?

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 4 lat. W tym miesiącu moja miesiączka trwała 14 dni, wydarzyło się to po raz drugi podczas brania tabletek (wcześniej, rok temu, lekarz stwierdził, że powodem jest stres i zmiana klimatu). Tym razem jednak w połowie cyklu dostałam obfitego krwawienia. Badam się regularnie, USG i cytologia wykonywana 2 miesiące temu nie stwierdziła żadnych zmian. Co powinnam zrobić?
KOBIETA, 22 LAT około miesiąca temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Nieregularność krwawień podczas stosowania antykoncepcji jest częstym efektem ubocznym terapii

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy