Stosowanie Limetic a obfite krwawienia

Dzień dobry, od 13.04.2015 biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne Limetic...13.04 dostałam miesiączkę, trwała 4 dni...teraz 24.04 dostałam po raz kolejny, krwawienie od dwóch dni jest bardzo obfite...jestem zaniepokojona częstotliwością wystąpienia i intensywnością tego krwawienia. Czy to jest normalny objaw podczas przyjmowania tych pigułek? mam 50 lat, pierwszy raz od wielu, wielu lat przyjmuję pigułki hormonalne z góry dziękuję za odpowiedź

Piotr Pilarski

Może to być wynik stosowania tabletek antykoncepcyjnych jednak sugeruję Pani wizytę u ginekologa aby upewnić się, że nie ma innej przyczyny.

Pozdrawiam.