Obfite miesiączki i bóle podbrzusza

Witam serdecznie,mam 41 lat od przeszło roku mam bardzo obfite miesiączki można powiedzieć krwotoczne trwające 8-12 dni.Robiłam badanie ale nie wykazało żadnych torbieli ani mięśniaków.Miałam łyżeczkowanie również wszystko dobrze.Nie mogę brać tabletek antykoncepcyjnych.Często mam stany zapalne.Boli mnie szyjka macicy podczas stosunków nie do wytrzymania.Mój ginekolog mówi że muszę założyć wkładkę .Ja uważam że to nie możliwe przy moich ciągłych bólach podbrzusza.Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa.