Obfite plamienie i brak miesiączki przy tabletkach Limetic

Witam. Przyjmuje już drugi miesiąc tabletki Limetic. Nie rodziłam, ale lekarz przepisał mi je ze względu na tendencje do zakrzepicy. Pojawia się ciagle dość obfite plamienie i brak miesiączki, czy to normalne? Zdarza mi się wziąć tabletkę o innej porze niż ustaliłam (różnica godziny). Czy może to mieć jakiś wpływ na plamienie? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Objawy na które się Pani uskarża są typowe dla stosowania preparatów zawierających progestagen. Jeżeli źle je Pani toleruje proszę poprosić lekarza o zmianę formy antykoncepcji.