Objawy ciąży przy stosowaniu Diane35

Witam,stosuje antykoncepcje hormonalną DIANE35,15.03 doszło do stosunku,od jakiś 6 dni mam zawroty głowy,które w sumie trwają cały dzień,do tego dzwonienie w uszach,głowie i taki troche lekki ból tej głowy,tzn takie strzykanie jakby.12 i 13 dnia po stosunku zrobiłam test ciążowy,obydwa rano i obydwa negatywne.Czy te zawroty głowy,czy ja mogę być w ciąży? Biorę tabletki regularnie więc nie wiem,z tego stresu 3 dni temu dostałam ciśnienia i przez ten stres pewnie przesunie miSieOkres.Biore5Miesiąć

Dzień dobry!

Być może to skutki uboczne, reakcja na nieodpowiednio dobrane tabletki hormonalne lub przyczyny leżą zupełnie gdzie indziej, poza ginekologią i ewentualną ciążą. Proszę skonsultować się z lekarzem osobiście.

Pozdrawiam!