Objawy depresyjne a wyniki badań

Witam, zmagam się z objawami depresyjnymi na tle nerwicowo lękowym. Biorę leki, ale nie widzę efektów, zaczynam terapię, ale mam wątpliwości czy to wyłącznie psychika. Targają mną ciągłe bóle głowy, brak energii, apatia, zmęczenie, chmura umysłowa, ciągle jestem głodny, nie potrafię się nasycić. Badania wykazały za wysoki poziom bilirubiny, albuminy, ALT, noradrenaliny,PDW,MPV. Jaki krok powinienem dalej wykonać?

Witam,
Proponowałabym skonsultować się z lekarzem, który przepisał Panu leki w celu omówienia ich skuteczności. Faktycznie najlepsze efekty w leczeniu przynosi leczenie farmakologiczne w oołączeniu z psychoterapią. Wspomniał Pan, że rozpiczął terapię (tutaj trochę trzeba uzbroić się w cierpliwość ponieważ często jest to bardzo stopniowy i rozciągnięty w czasie proces). Przy tego typu problemach najbardziej skuteczna jest terapia poznawczo-behawioralna. Koncentruje się ona z jednej strony na sposobach radzenia sobie w trudnych momentach jak i na zmianie myślenia, które bezpośrednio przekłada się na to jak się czujemy.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza