Objawy grypy, uciążliwy kaszel, wysoka gorączka

Już na wstępie napiszę BARDZO PILNA SPRAWA, JESTEM MŁODA OSOBĄ, NIE WIEM CO ROBIĆ. Witam, mam 18 lat, objawy grypy, uciązliwy kaszel, a dziś dodatkowo wysoką goraczkę ponad 39 stopni. W tej chwili odczuwam ból w klatce piersiowej przy głębszym wdechu. Ból pojawia się w okolicach środka klatki piersiowej, oraz po lewej stronie. Dodam, że mam problem z nerka i pojawiały się u mnie kolki nerkowe, ale nigdy tak silne. Mam też bardzo wysokie tętno, a zestawiając to z moim dużym lękiem...

Piotr Pilarski

Objawy mogą wskazywać na grypę. Zdalnie nie można nic więcej stwierdzić. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.