Obliczanie daty zapłodnienia a data ostatniej miesiączki

Witam chciał sie zpytac jęlsi miałam pierwszy dzien osttaniej miesiączki to 14.09.2014 rok a termin mam na 22.06.2015 to kiedy doszło do zapłodnie jak jak obiczałam sobie to wyszło mi z edo zapłodnienia doszo 25.09.2014 roku tak

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy to od długości i regularności cyklu. W zależności także od tego można opierać się o wyliczenie dnia porodu z pierwszego USG.