Obliczanie dni płodnych a podejrzenie ciąży

Kochalismy sie z moja dziewczyna,mialem zalozona prezerwatywe,nie skonczylem w niej lecz poza jej cialem w prezerwatywie.Bardzo sie martwie,poniewaz jak to zawsze ja,wydzielam bardzo duzo prejalkulatu.Bylo go bardzo duzo na sciankach prezerwatywy,boje sie,ze moglo cos sie przecisnac i trafic do jej pochwy.Ostatni okres rozpoczela ok 29-30 kwietna(trwa zwykle3-4 dni).Kochalismy sie 22 Maja,Czy miala ona wtedy dni plodne?Czy istnieje ryzyko ciazy?

Patrząc wyłącznie na prawdopodobieństwo wynikające z kalendarza, to był to okres niepłodny (jeśli cykle nie są dłuższe niż 31 dni. Jednak w życiu nigdy nie jest tak prosto bowiem może się zdarzyć, że bodziec seksualny był tak silny, że doszło do dodatkowej owulacji. Warto pomyśleć o jakiejś bardziej pewnej metodzie, jeśli seks ma powodować aż taki stres.