Obliczenie dni płodnych i planowanie ciąży

DOBRY WIECZOR ,JA MAM TAKIE PYTANIE ,PONIEWAŻ BARDZO CHCIAŁABYNM MIEĆ DZIECKO I CHCIAŁABYM ABY PAN OBLICZYŁ MI MOJE DNI PŁODNE .OKRES MIAŁAM OD 04.12.2013 DO 9.12.2013 .DZIĘKUJĘ

Jajeczkowanie powinno występować na ok 14 dni przed miesiączką więc jeśli cykle są regularne np 28 dni to 28 -14 =14 +- 2 dni
Jeśli cykle są 21 dniowe to 21 -14 =7 +-2 dni czyli można zajść w ciąże w czasie miesiączki itd