Obniżenie gęstości istoty białej w wyniku TK
Obniżenie gęstości istoty białej wokół rogów rogów przednich komór bocznych? Proszę o zinterpretowanie tego pytania. Mam 62 lata i badanie tomografii to wykazało. Czy jest to powód do zmartwienia.

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże naczyniopochodne. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który oceni wynik badania w oparciu o pełen obraz kliniczny.