Obniżony poziom enzynofilów w krwi i opuchnięte stopy

Witam. Mam pytanie odnośnie enzynofilow. Norma jest od 0.10-0.50, a ja mam 0.05 czyli za niskie. Co można zrobić aby wróciły do normy? Mam też spuchniety palec u nogi " mały " i pola mnie obie stopy kach chodzę.

Piotr Pilarski

Takie niewielkie odchylenia nie są patologią jeśli nie idą za tym objawy. Leczy się ludzi a nie wyniki. Odnośnie palca proszę udać się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.