Obniżony poziom leukocytów, dreszcze całego ciała, pocenie się

mam obnizene leukocyty od 8 lat jest ich ok 3,5 często tez wystepuja u mnie dreszcze całego ciala jest mi zimno i trzesie mnie i strasznie się poce leze wtedy ok 2 dni w lozku pod 3koldrami ,moje pytanie;co mi jest ? proszę o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki pod kątem przyczyn infekcyjnych. Jeśli pojawi się kolejny epizod dreszczy, proszę niezwłocznie udać się do lekarza POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.