Obrzęk odbytu oraz wynik wymazu języka i odbytu

Od 3 m-cy mam obrzek odbytu,zaczerwienienie,swedzenie,robia sie ryski/ranki.smarowalam masciami na grzybice.bo w miedzycz. wymaz z jezyka pokazal c.glabrata.zrobilam wymaz odbytu i wyszlo s.pyogenes pojedyncze.drozdzaki wymaz odbytu i kal wynik ujemny.proktolog mowi ze to raczej nie od bakteri.co dalej?czy nie trzeba poszerzyc diagnostyki w kier.bakterii?dodam ze synek mial te bakterie i b.wysokie ASO.leczony byl antyb. pare miesiecy.co robic dalej z odbytem?bo ojawy daja popalic.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Myślę, że warto byłoby zastosować pimafucort.

Pozdrawiam.