Wymaz z języka oraz swędzenie okolic intymnych

Wymaz z jez. pokazal C.Glabrata dosc liczne.Od 3 m-cy latam od dr do dr.Swedza mnie m-sca int.,boli i piecze swedzi odbyt,nalot bialy na jezyku.gin. swoje masci,proktolog swoje,intern.przepisala orungal(W).3 tyg. leczenia i brak porawy.teraz dost.nystatyne do pedz. i dopochw.Nikt mi nie zlecil zadn.badan.Jak to jest z kand.Co z toksyczn.?drozdz.pojawila sie po antybioter.nie choruje na nic pow.,nie mam hiv.

Dzień dobry, kandydozę można rozpoznać tylko na podstawie objawów klinicznych, aczkolwiek jeśli ma Pani wątpliwości można zgłosić się na badanie czystości pochwy.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica