Zaczerwienienie i swędzenie okolicy stopy przy placach

dzień dobry Na stopach przy palcach zrobiło mi się bardzo mocno zaczerwienione i swędzące miejsce. Smaruje to od 3 miesiecy clotrimazolum i terbinafiną i nic nie pomaga, Chciałbym zapytać co to może być grzybica czy inna dolegliwość Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam Piotr K Jeżeli byłaby taka możliwość mogę podesłać zdjęcie

Dzień dobry, aby stwierdzić czy to grzybica należałoby zrobić badanie mykologiczne (przed tym badaniem nie powinno się stosować leków przeciwgrzybiczych przez ok 2-3 tygodnie). Przyczyną zmiany mogą być również inne choroby np. wyprysk.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica