Rana z czerwoną otoczką w okolicy pachwiny

w okolicy pachwiny zrobiła mi się ranka, jakby otarcie, bez naskórka, po kilku dniach powiększyła się, naokoło czerwona otoczka, sączy się osocze. Dziś to samo na łokciu. Co to może być?

Dzień dobry, najczęstszą dolegliwością tych okolic jest infekcja drożdżami. Jednak prawidłowa diagnoza wymaga obejrzenia zmiany przez specjalistę.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica

.
Konieczna jest konsultacja ginekologiczna do tego czasu proszę przemywać Borasolem i stosować Sorcoseryl 2xdziennie. Unikać słodyczy , mleka i pikantnych pokarmów i pić 2 litry wody dziennie.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska