Gojenie się rany na policzku

Witam przewróciłem sie stłukłem i obdarłem sobie skórę na policzku o sciane z pustaka pianowego siostra zatuszowała moja rane fluidem i pudrem rana sie już wygoiła minoł już miesiąc za na mojej twarzy pozostal slad jakby czerwony lub leko brązowy w każdym wypadku wygląda jak bym miał podbite oko od miesiąca i nie znika podejrzewam że fluid wchłonoł sie w ranę i został pod skórą co robić ?mam ślub 5 miesiacy i wdze ze do wesela sie nie zagoi

Dzień dobry, być może zostało tylko przebarwienie pozapalne, które samo z czasem zniknie. Jeśli ma Pan wątpliwości proszę wybrać się na konsultację z lekarzem.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica