Zapytaj lekarza

7 3 2 , 7 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skutki uboczne podczas kuracji Izodermem

Witam. Aktualnie jestem w trakcie kuracji lekiem izoderm (pochodna izoteku). Przyjmuje ten lek od 2 miesięcy (kolejne 2 jeszcze przede mną). Lista możliwych skutków uboczych na ulotce jest dość długa. Zauważyłem wysuszenie ust i wzmożone wypadanie włosów (nawet takich wyglądających na mocne, na końcu mają taki biały osad i wyglądają tak jakby przy cebulce były cieńsze i bez koloru). Czy to prawda, że wypadanie może nie ustać po zakończeniu przyjmowania leku? Jak temu przeciwdziałać? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Leczenie łojotokowego zapalenia skóry

Łojotokowe zapalanie skóry to schorzenie dermatologiczne. Jego leczenie jest dosyć trudne. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o sposobach leczenia łojotokowego zapalenia skóry.

Dzień dobry, wypadanie włosów po zakończeniu kuracji izotretynoiną powinno ustąpić maksymalnie po 3 miesiącach.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy